طراحی و پیاده سازی وب سایت و اپلیکیشن اندروید و IOS فروشگاهی

سیستم های فروشگاهی امروزه از اهمیت ویژه ای برخودارند و بسیاری از کسب و کار ها جهت توسعه کسب و کار خود،‌ نیاز به طراحی نرم افزار فروشگاهی دارند. تیم ما، با سابقه ای که در طراحی سیستم های فروشگاهی دارد، تضمین کیفیت را به شما خواهد داد.

فروشگاه آنلاین / سوپر مارکت آنلاین / فروشگاه های فروش فایل / فروشگاه چند زبانه

طراحی و پیاده سازی سیستم های اتوماسیون سازمانی

بسیاری از سازمان ها، جهت تسهیل امور اداری خود، نیاز به نرم افزار های اتوماسیونی دارند که بتوانند به راحتی اطلاعات خود را ذخیره و بازیابی نمایند. تیم ما به کمک اعضای حرفه ای خود، بهترین کیفیت را در پیاده سازی نرم افزار های اتوماسیونی برای شما به ارمغان خواهد آورد. تجربه ما در پیاده سازی ضامن کار ما در کار شما خواهد بود.

اتوماسیون اداری / پیام رسان سازمانی / اطلاعات سازمانی / مدیریت قرارداد ها / اطلاعات پرسنل / چارت سازمانی

طراحی وب سایت های املاک

بدون شک با توجه با تاثیر بسزای اینترنت و تمایل افراد به استفاده از اینترنت برای دسترسی سریع تر به خدمات خود، در حوزه املاک نیز خودنمایی میکند. به همین دلیل مشاوران املاک یکی پس از دیگری در فکر توسعه فعالیت خود در فضای اینترنت اند. مهمترین گام، طراحی وب سایت و اپلیکیشن های موبایلی است که به مشتریان آنها این اجازه را بدهد که به بهترین و ساده ترین روش ممکن، به آخرین اطلاعات املاک موجود دسترسی داشته باشند.

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری UI/UX

طراحی UI و UX باعث جلب رضایت و اعتماد کابران و مصرف کنندگان شده و آن‌ها را ترغیب به استفاده از نرم افزار یا وب سایت شما می‌کند. ما این افتخار را داریم که با بهره گیری از یک تیم قوی و با سابقه در این زمینه، بهترین ها را برای مشتریان خود فراهم مینماییم.